Bursa'dan New York'a, her şekil ve boyuttaki mekanlarda, aileler ve işletmeler için rahat ve yaşanabilir alanlar tasarladık.

 

 

Butik

Eviniz bizim de evimiz. Her butik projeye kendi evimiz gibi yaklaşıp, bütçenize uygun ve içinize sinen sizlere özel iç mekan tasarımları ve ürünlerimizle sizlere anahtar teslim veya parça ürün hizmetinde bulunuyoruz. Sizleri en son trendler hakkında bilgilendiriyoruz ve geniş çözüm seçenekleri sunuyoruz. %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hayallerinizdeki eve ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

konut

Bursa’nın en saygın ve en büyük inşaat şirketlerinin bir çok önemli projesinin iç mekan tasarımlarında yer aldık ve almaya devam ediyoruz. Zamanında ve hatasız teslim garantimizle ve montaj sonrası servis garantimizle projelerinizin iç tasarımı hakkında endişelenmemenizi sağlıyoruz. Ayrıca étoile markamızın müşterilerinizdeki olumlu imajı ile konutlarınızın pazarlanmasını da daha kolay hale getiriyoruz.

Lima01.jpg

otel & ticari mekan

Misafirlerinize ve müşterilerinize mümkün olan en iyi tecrübeyi yaşatmak için çabaladığınızın farkındayız ve bu çabanızın bir parçası olmak istiyoruz. Üçcan Yapı olarak kullanışlı, minimalist ve dayanıklı étoile marka ürünlerimiz ile Bursa’da birçok otelin ilk tercihi olmaya devam ediyoruz ve teslim sonrasında da eksiksiz devam eden servis hizmetimiz ile de müşterilerinize her zaman hazır olmanızı sağlıyoruz.

Bursa'nın elit yaşam merkezi Bademli'de villa konforunda daire keyfi

 

Bursa’nın ve Türkiye’nin en aranan iç mimarlarından Esat Fişek’in tasarladığı ve Pemura İnşaat’ın yaptığı Tucana Evleri’nin dairelerinin kapı, banyo dolapları ve merdiven basamakları étoile imzası taşımaktadır. Doğal meşe kaplamaların ön planda çalışıldığı bu projede, mekan ferahlığı ve modern duruş öncelikte tutulmuştur.

 

 
Lima03.jpg

Eşsiz Bursa manzarası ve kaliteli konaklamanın buluştuğu nokta

 

Berussa’nın lobi, dinlenme odası ve suit odaları, mimarlar Eyüp Çetiner ve Yiğit Yıldız tarafindan tasarlanan ve Üçcan tarafından üretilen étoile marka ürünlerle dekore edilmiştir. Bambu kaplamalı ve lake boyalı ürünlerin aynayla yapılan farklı kombinasyonlarıyla, şık ve modern tasarımlar yaratılmıştır.

 

 

Üçcan imzası ile Nilüfer Köy’de villa dekorasyonu

 

Üçcan tasarımcıları bu butik proje için klasik ve modern çizgileri bir araya getirdiler. Projede, kapı, mutfak dolabı, banyo dolabı, yatak odası, çocuk odası, çalışma odası ve oturma odasına yapılan farklı ahşap uygulamalar da olmak üzere birçok étoile marka ürün kullanıldı. Ayrıca müşterimizin istekleri doğrultusunda özel figür ve şekiller yaratmak için birçok kaplama seçeneği ve yenilikçi üretim teknikleri kullanıldı.

 

 
_NJT0564.jpg
_NJT0552.jpg

Üçcan tarafından üretilmiş zarif ve minimalist tasarımlar

 

Üçcan tarafından yürütülen komple iç dekorasyon projelerinden bir başkası. Mimarlar Ufuk Kına ve Yiğit Yıldız tarafından ortak yürütülen bu projede bir çok modern ve klasik ürün birlikte kullanılmıştır. Dekorasyon çalışmasının tamamında yatak odası takımı, banyo dolabı, portmanto, TV ünitesi ve kapılar olmak üzere birçok étoile marka ürün kullanımıştır. Rahat ama aynı zamanda zarif bir yer yaratma amacıyla çoğunlukla lake ve ahşap kaplama kombinasyonlarından yararlanılmıştır.

 

 

Balat’da üst düzey yaşam

 

Daha önce 2012 ve 2013 yıllarında iki ayrı projesinde birlikte çalıştığımız Aksay İnşaat’la Boutique Balat projesiyle tekrar bir araya geliyoruz. Kapı, banyo dolabı, portmanto ve giyinme odası dolaplarından oluşan ve mimarımız Yiğit Yıldız tarafından tasarlanan lake boyalı étoile marka klasik ürünler Boutique Balat dairelerini süsleyecek.