Üçcan bir çok önemli ve bilinen projenin altına imzasını attı ve bu projeler detaylı bir şekilde medyada yer edindi. Yakın zamanda basında Üçcan hakkında çıkan haberlerin bazıları...

 

DEKOTREND

Üçcan’ın 2015 yılı için tasarladığı iki yeni ürün teknik ve üretim detaylarıyla okuyuculara tanıtıldı. Ürünlerde kullanılan malzemeler, yeni üretim teknikleri ve Üçcan tasarım ekibinin 2015 yılındaki mutfak tasarım trendleri hakkındaki düşünceleri paylaşıldı.

 

BURSA VIP.jpg

bursa vIp

Genel müdür yardımcımız Sevtap Yıldız ve mimarımız Yiğit Yıldız Üçcan’ın mobilya ve hizmet sektörü arasında bulunduğu konumu anlattılar. Ayrıca Üçcan’ın Amerika ve diğer ülkelerdeki ihracat çalışmalarını açıkladılar.

 

BURSA HAKİMİYET_1.jpg

BURSA HAKİMİYET

Genel müdür yardımcımız Sevtap Yıldız iş hayatında kadın olmak hakkındaki tecrübelerini paylaştı. Ayrıca okuyucuları Üçcan’ın küçük bir kapı dükkanından, üretici fabrikaya dönüşmesinin evrelerini anlattı.

bURSA HAKİMİYEt

Mimarımız Yiğit Yıldız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ve üretim hattını modernize etmek için Üçcan’nın yürüttüğü çalışmaları anlattı. Ayrıca değişmekte olan mutfak trendleri ve Üçcan’ın yenilenen ürün portföyü hakkında bilgi verdi.

 

konut yapı.jpg

art'I mekan

Üçcan’nın tasarımını ve üretimini yaptığı Nilüfer Köy’deki butik villa projesinin detayları oda oda okuyucularla paylaşıldı. Ayrıca kullanılan farklı dizayn ve üretim teknikleri yine dergi ekibi tarafından tartışıldı.

 

olay decor.jpg

OLAY DECOR

Mimar Ufuk Kına ve Üçcan’ın birlikte yürüttüğü butik bir iç dekorasyon projesinin detayları incelendi. Projede kullanılan özel malzemeler, dizayn ve üretim teknikleri yine okuyucularla paylaşıldı.

Lima01.jpg

İNŞAAT BURADA

Genel müdür yardımcımız Sevtap Yıldız inşaat sektöründe kadının her geçen gün artan önemini anlattı. Kadın yöneticilerin inşaat sektörüne farklı bir bakış açısı getirdiğinden ve detaycılığı ön plana çıkararak kaliteyi bir üst seviyeye çektiklerinden okuyuculara bahsetti.

 

edito.JPG

edİTO

Konut sektörünün en parlak genci olarak gösterilen mimarımız Yiğit Yıldız özel hayatından iş hayatına kendisi hakkında birçok bilinmeyeni açıkladı. Üçcan’nın gelişmekte olan ihracat çalışmaları ise konuşulan bir diğer konuydu.

 

Olay yapı yaşam.jpg

OLAY - YAPI YAŞAM

Mimarımız Yiğit Yıldız, Bursa’nın hızla gelişen ve yenilenen mobilya & konut sektörü hakkındaki görüşlerini ve beklentilerini paylaştı. Ayrıca Üçcan’ın güncel projeleri ve yakın gelecek planları hakkında bilgi verdi.